Розпочалася триста тридцять четверта доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 23.01.2023 08:34

Фото без описуОкупанти безуспішно вели  наступальні дії на Лиманському, Авдіївському, Запорізькому напрямках. Продовжують наступати під Бахмутом. На інших напрямках – обороняється.

З 18 до 21 січня до Виноградового та Брилівки Херсонської області прибуло поповнення російської живої сили. Особовий склад озброєний лише стрілецькою зброєю, тільки одиниці мають бронежилети. Військову техніку окупанти не завозили.

За минулу добу українські захисники відбили атаки в районі Стельмахівки та Новоселівського Луганської області; Виїмки, Роздолівки, Білогорівки, Парасковіївки, Бахмута, Ступочок, Новобахмутівки, Первомайського та Мар'їнки – Донецької.

Авіація за добу завдала трьох ударів по районах зосередження армії рф. Ракетники та артилеристи вразили чотири райони зосередження та три склади боєприпасів.

На ранок 23 січня у Калинівській громаді залишається 868 переселенців, серед них 296 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 23 січня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук