Про проєкт рішення міської ради «Про бюджет Калинівської міської територіальної громади на 2023 рік»

Дата: 16.12.2022 10:45

Керуючись п. 1 ч. 2 ст. 52, п. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради ВИРІШИВ:

1.Схвалити проєкт рішення міської ради «Про бюджет Калинівської міської територіальної громади на 2023 рік» згідно з додатком.

2.Подати вищезазначений проєкт на розгляд міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового управління Калинівської міської ради Гаврилюк Н.Л.

Міський голова                                                                         Василь ПОЛІЩУК

Пояснююча записка до бюджету Калинівської міської територіальної громади на 2023 рік

Додаток 1 до проєкту рішення

Додаток 2 до проєкту рішення