Калинівська громада у скорботі – на війні загинув калинівчанин Василь Мазур

Дата: 07.12.2022 12:00

Фото без описуЩе одне молоде життя обірвала війна. Четвертого грудня під час обстрілу з безпілотників ВОГами на Донеччині загинув відважний захисник України Василь Мазур. Герой місяць не дожив до свого дня народження, йому виповнилося б лише двадцять два роки.

Коротким, але героїчним було життя Василя Мазура. Юнак повернувся з-за кордону, щоб стати на захист України, пішов добровольцем на війну.

Народився Василь Мазур 3 січня 2001 року у Калинівці. Навчався у загальноосвітній школі №4 м.Калинівки. Після закінчення школи навчався у Вінниці на кухаря, був світлою та доброю людиною. З дитинства займався спортом, гартував своє тіло та волю.

У загиблого залишилися вічно сумуючі мама, старший брат, наречена.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Василя Мазура. Жодними словами не втамувати ваш пекучий біль та не загоїти рани в душі. Прийміть слова подяки за те, що виховали справжнього захисника України. Світлий спомин про мужнього Героя назавжди залишиться в наших серцях.

Про дату та час поховання буде додаткова інформація.