Дата: 06.12.2022 16:04

Фото без описуЗгідно рішення 26 сесії 8 скликання від 01 грудня 2022 року №3677 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва і обслуговування багатоквартирної житлової забудови» розпочався комплекс робіт з розроблення містобудівної документації, а саме:

детального плану території земельних ділянок для будівництва і обслуговування багатоквартирної житлової забудови у кварталі обмеженого вулицями І. Димінського, Івана Франка, Незалежності у місті Калинівка Хмільницького району Вінницької області.