Розпочалась двісті п’ятдесята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 31.10.2022 10:56

Фото без описуЗа інформацією голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова, о 07.00 31 жовтня російські окупанти здійснили кілька хвиль ракетних атак по об’єктах критичної інфраструктури України.

Із літаків-ракетоносців стратегічної авіації Ту-95/Ту-160 було випущено понад 50 крилатих ракет Х-101/Х-555 з півночі Каспійського моря та з району Волгодонська (Ростовська область).

44 крилаті ракети було знищено силами та засобами Повітряних Сил у зонах відповідальності повітряного командування «Центр» – 18, повітряного командування «Південь» – 12, повітряне командування «Схід» – 9, повітряного командування «Захід» – 5!

Одну з рашистських ракет збили на Вінниччині. Уламки ракети  впали на цивільні об’єкти.

Є руйнування. Загиблих і поранених немає. Працюють спецслужби і ДСНС.

Протягом доби підрозділи Сил оборони України відбивали атаки окупантів в районах населених пунктів Зелене Харківської області; Білорорівка, Миколаївка та Новоселівське в Луганській області; Авдіївка, Бахмутське, Веселе, Водя не, Майорськ, Мар'їнка та Новобахмутівка Донецької області.

Ворог продовжує обстріли підрозділів Сил оборони уздовж лінії зіткнення, здійснює фортифікаційну техніку ліній на окремих напрямках та проводить повітряну розвідку. Вдари по критичній інфраструктурі та будинкам цивільного населення, порушуючи міжнародне гуманітарне право тп закони.

За минулу добу ворог завдав 4 ракетних та 5 авіаударів, завдав понад 90 атак МЛРС.

Протягом доби авіація Сил оборони вразила ворога 21 раз, з них: 15 – по ділянках зосередження озброєння та військової техніки, 2 – по взводних укріпленнях, 4 – по позиціях комплексів протиповітряної оборони противника. На різних напрямках наші підрозділи протиповітряної оборони збили 1 ворожий вертоліт та 1 ударний літак Су-25.

За минулу добу бійці ракетних військ та артилерії вдарили по посту управління та зенітно-ракетній установці.

Віримо в ЗСУ! Разом ми переможемо! Слава Україні!

На ранок 31 жовтня у Калинівській громаді залишається 1003 переселенці, серед них 349 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 31 жовтня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук