Калинівщина втратила ще одного Героя – вірного захисника України Юрія Чорного

Дата: 25.10.2022 09:07

Фото без описуЗнову трагічна звістка надійшла у Калинівську громаду: на війні загинув житель Калинівки Юрій Чорний.

Народився Юрій Чорний 31 січня 1984 року у Калинівці. Навчався у загальноосвітній школі №1, потім поступив до Калинівського технологічного технікуму.

Майже все своє життя Герой присвятив військовій справі – п’ять років прослужив у Миротворчих військах, пройшов випробовування на міцність та мужність в АТО. В перший же день повномасштабної війни чоловік пішов добровольцем захищати Україну, кожного з нас.

Юрій Чорний був доброю і світлою людиною, гарним товаришем, добрим сином, люблячим чоловіком та батьком. Війна обірвала його життя у розквіті сил та надій. «Я повернуся додому з перемогою», - обіцяв Юрій рідним, коли на кілька днів приїздив на ротацію, але, його мріям не судилося збутися. До останнього свого подиху Герой залишався вірним Україні, його подвиг увійде в історію нашої Перемоги.

У Юрія Чорного залишилися невтішними батьки, сестра, дружина та донька.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Героя. На жаль, словами важко загоїти болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробовування. У цю гірку мить поділяємо горе вашої сім'ї та разом з вами схиляємо голови у глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Про дату і час поховання буде додаткова інформація.