У боях за Україну загинув житель Корделівки Віталій Шинкаренко

Дата: 26.09.2022 10:19

Гірка трагічна звістка знову надійшла у Калинівську громаду – у важких боях за Україну загинув відважний Герой – житель Корделівки Віталій Шинкаренко.

Віталій Шинкаренко народився 25 березня 1974 року у Бережанах. Тут пройшло його дитинство та юність. Після одруження родина оселилась у Корделівці.

До війська Віталія Шинкаренка мобілізували 15 березня 2022 року. До останнього свого подиху він залишався вірним військовій присязі та українському народові. Загинув Герой 22 вересня у Харківській області.

У Віталія Шинкаренка залишилися невтішні мати, дружина, син і донька.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Віталія Шинкаренка. Смерть Героя – це непоправна втрата для рідних, друзів, нашої громади та всієї України. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях.

Про місце і час поховання буде додаткова інформація.