Калинівська громада отримала подяку земляку, який нині захищає цілісність та незалежність України

Дата: 24.08.2022 10:47

На адресу Калинівської міської ради надійшов лист-подяка уродженцю Хомутинців Івану Олександровичу Кулаку, який нині воює за Україну.

«Командування військової частини повідомляє, що ваш земляк є справжнім патріотом своєї Батьківщини, зразково виконує свої військові обов’язки безпосередньо у зоні бойових дій.

У його особі Україна та ваша територіальна громада мають надійного та мужнього захисника.

Ваш воїн свято береже пам'ять своїх загиблих побратимів, ратною працею продовжує та примножує героїчні подвиги і звершення своїх дідів та батьків.

Ваш земляк має те, чого не можна купити у російських воєнторгах – патріотизм і хоробрість. І таких захисників, оборонців землі української, наші матері, сестри, кохані називають своїми Захисниками.

Патріотизму і мужності вашого земляка вклоняється вся Україна, весь цивілізований світ. Не задумуючись про ризики для здоров’я і життя, він сумлінно виконує свої обов’язки – обов’язки святого воїнства, яке встало на захист рідної землі.

Висловлюємо слова щирої вдячності батькам за виховання справжнього патріота та захисника Вітчизни.
Маєте повне право пишатися своїм земляком, він дійсно справжній захисник нашої вільної, незалежної, суверенної України», - йдеться у листі-подяці.З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України сотні уродженців та жителів Калинівської громади стали на захист Батьківщини. І нині вони залишаються нашим надійним щитом та мечем, які протистоять російській агресії. Слава українським Героям!