Розпочалася сто сімдесят сьома доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 19.08.2022 09:16

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках змін немає. Ворог обстріляв з артилерії село Павлівка Сумської області.

На Харківському напрямку ворог обстріляв з танків, ствольної та реактивної артилерії ряд населених пунктів.

Удари з літаків та гелікоптерів поблизу Явірське, Старого Салтів, Леб'яже та Залимана.

Окупанти намагалися провести штурмові дії на напрямках Барабашівка - Карнаухівка, Сулихівка - Дібрівне, Сулихівка - Нова Дмитрівка. А також в напрямку Спірне - Вимка, Страпівка - Соледар, Володимирівка - Соледар, Клинове - Бахмут, Вершина - Кодема. Підрозділи ворога не досягли успіху у вказаних районах та відступили.

Тривають бої в напрямку Покровське - Бахмутське.

На Запорізькому напрямку ворог застосував танки та артилерію.

На ранок 19 серпня у Калинівській громаді залишається 1171 переселенець, серед них 418 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 19 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Сьогодні велике свято – Преображення Господнє. То ж нехай Господь завжди оберігає ваші родини від усіх негараздів та дарує мир всій Україні.

Калинівський міський голова Василь Поліщук