Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Калинівської міської ради

Дата: 16.08.2022 11:24

720 тисяч гривень в черговий раз спрямували члени виконавчого комітету Калинівської міської ради для допомоги військовим частинам та правоохоронним органам, які дислокуються на території громади. Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 16 серпня.

Окрім цього члени виконавчого комітету розглянули ряд питань, які стосуються життєдіяльності громади. Так рішенням виконавчого комітету майже 250 тисяч гривень отримає фінансової допомоги комунальне підприємство «Благоустрій міста Калинівки» для проведення робіт з благоустрою населених пунктів громади.

На засіданні виконавчого комітету розглянули питання опіки та піклування, захисту прав дітей, а також надали дозвіл на видалення аварійних дерев.