Черговий гостинець відправили жителі Калинівської громади калинівським нацгвардійцям

Дата: 12.08.2022 15:52

Квашені огірки та помідори, оселедці, солодощі, хлібці, м’ясні консерви, захисні сітки та інші необхідні для військових речі – черговий гостинець від Калинівської громади знову відвезли калинівським нацгвардійцям, щоб вони відчули тепло рідного дому..

Традиційно збирали вантаж громадою та з допомогою підприємців.

-Війна триває уже сто сімдесяту добу, але ми не маємо права забувати про тих, хто нині перебуває на передовій, хто боронить наш спокій. Тому ми і надалі допомагатимемо нашим військовим. Ми перед ними в неоплатному боргу, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Гостинці вже прибули до військових і вони вже можуть посмакувати домашніми смаколиками, які готували для них з любов’ю.