Розпочалась сто шістдесят дев’ята доба героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню

Дата: 11.08.2022 09:02

Фото без описуВорог намагається встановити повний контроль над територіями Луганської та Донецької областей, утримати тимчасово захоплені райони Херсонської області та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, створити сприятливі умови для відновлення наступу на певних напрямках, а також блокування морських комунікацій України в Чорному морі.

Окупанти продовжують завдавати авіаційних та ракетних ударів по військових та цивільних об'єктах на території України.

Загарбники провели розвідку шляхом боїв біля Яковлівки. Наші воїни відігнали окупантів назад. Ворог без успіху провів наступально-штурмові дії поблизу Бахмутське та Зайцеве. Ворог відступив з втратами. Бої тривають в районах населених пунктів Вершина та Дача.

Загроза ракетних ударів по військових об'єктах та об'єктах критичної інфраструктури на території України зберігається. Закликаємо не ігнорувати сигнали повітряного попередження.

На ранок 11 серпня у Калинівській громаді залишається 1182 переселенець, серед них 419 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 11 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук