Розпочалась сто шістдесят восьма доба героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню

Дата: 10.08.2022 08:49

Фото без опису
Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території і повітряного простору білорусь.

На Харківському напрямку зафіксували обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах 14 населених пунктів.

З метою покращення тактичного положення ворог вів наступальні бої у напрямку Ветеринарне – Уди, успіху не мав, зазнав втрат, відійшов. Тривають бойові дії на напрямку Байрак – Гусарівка.

На Бахмутському напрямку окупанти здійснювали обстріли населених пунктів зі ствольної, реактивної артилерії та танків, завдали авіаційних ударів силами штурмової та армійської авіації поблизу Спірного, Соледара, Бахмута, Зайцевого і Вершини.

Ворог здійснив спроби ведення штурмових дій на напрямках Новолуганське – Спірне, Володимирівка – Яковлівка, Стряпівка – Соледар. Успіху не мав, відійшов.

Противник намагається відновити наступ на напрямку Донецьк – Піски, бойові дії тривають.

Зберігається загроза завдання ракетних ударів по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури на території України. Тому не втрачайте пильності та не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.

9 серпня у Криму пролунало кілька вибухів на аеродромі в районі Новофедорівки. Агенція Reuters з посиланням на слова трьох місцевих мешканців повідомило про кілька гучних вибухів у цьому районі. Дим підіймався в районі російської авіабази.

У Міноборони РФ заявили, що на аеродромі в Новофедорівці «здетонували авіаційні боєприпаси», що спричинило вибухи, а травмованих немає. Кремль не звинувачує Україну в ударах по аеродрому в Новофедорівці в Криму, бо це стало б свідченням неефективності російських систем ППО, як уже відбулося з потопленням російського крейсера «Москва».

Слава Збройним силам України, які «допомагають детонувати» російським боєприпасам!

На ранок 10 серпня у Калинівській громаді залишається 1183 переселенець, серед них 419 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 10 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук