Розпочалася сто шістдесят друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 04.08.2022 08:44

Фото без описуНа Харківському напрямку противник здійснив вогневе ураження із танків, ствольної та реактивної артилерії населені пункти та здійснив спробу наступу у напрямку Байрак – Гусарівка, бойові дії тривають.

На Слов’янському окупанти намагалися просунутися у напрямку Довгеньке – Богородичне. Отримали відсіч та відійшли.

На Краматорському напрямку ворог здійснював обстріли дев'яти населених пунктів та завдав авіаційного удару неподалік Спірного.

Вів наступальний бій у напрямку Яремівка – Долина, успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямку противник веде наступальні дії в напрямку Новолуганське – Кодема, бойові дії тривають.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано обстріли із артилерії та танків. Ворог завдав авіаудару неподалік Новополя. Тривають бойові дії в напрямку Олександрівка – Мар’їнка.

Наша винищувальна авіація продовжує патрулювання повітряного простору України, а ударна - небезуспішно надає вогневу підтримку підрозділам у визначених операційних районах.

На ранок 4 серпня у Калинівській громаді залишається 1207 переселенців, серед них 430 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 4 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,15 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук