У Радівці керівники сільгосппідприємства подарували дитячому садку ігровий комплекс

Дата: 13.07.2022 15:30

Фото без описуНовий ігровий комплекс днями встановили та території закладу дошкільної освіти у Радівці. Його придбали для своїх односельців та встановили керівники місцевого приватного підприємства «Радівське» Валентин та Ігор Пачевські.

-Це ще один подарунок від наших постійних благодійників, - каже виконуючий обов’язки старости Радівського старостинського округу Валерій Пачевський. – Наші діти скучили за дитячим садком і хочуть повернутися у його стіни. Тому ми докладаємо усіх зусиль, щоб створити належні та безпечні умови для перебування дітей у закладі дошкільної освіти. На завершальному етапі роботи з облаштування укриття для дошкільнят. А ігровий комплекс став ще одним приємним сюрпризом для наших дошкільнят.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису