Розпочалася сто тридцять сьома доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 10.07.2022 09:08

Фото без опису
На Сіверському напрямку противник здійснив обстріли поблизу Бачівська, Миропілля, Володимирівки, Вовківки і Волфиного.

На Слов’янському напрямку ворог здійснював вогневе ураження позицій наших військ, провів розвідку боєм штурмовою групою в районі населеного пункту Долина, успіху не мав, відійшов.

На Південнобузькому напрямку ворог зосереджує зусилля на недопущенні наступу Сил оборони України.

У готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України противник утримує до трьох носіїв високоточної зброї.

Українські ракетно-артилерійські підрозділи завдали два удари по командних пунктах, скупченню техніки та польових складах боєприпасів противника в районі Чорнобаївки. Втрати російських окупантів уточнюються.

На ранок 10 липня у Калинівській громаді залишається 1284 переселенців, серед них 453 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 10 липня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,010 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук