Ще одного автомобіля Калинівська громада передала українським захисникам

Дата: 27.06.2022 14:18

Фото без описуЩе одного автомобіля УАЗ 469 передала днями Калинівська громада українським військовим.

-Кожен автомобіль, який ми передаємо нашим захисникам, ми ретельно готуємо, у разі потреби наші умільці ремонтують їх, замінюють необхідні запчастини. Перевага цього автомобіля в тому, що він оснащений дизельним двигуном від Мерседеса. Цей двигун значно економніший і потужніший, в порівнянні з іншими, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Наша сила у єдності, тому жителі Калинівської громади допомагають та підтримують героїчних захисників України.

Фото без описуФото без опису