Діти Калинівської громади мріють про мир та перемогу й підтримують українських захисників

Дата: 06.04.2022 10:44

Вихованці Будинку дитячої творчості щиро вболівають за долю України та мріють про нашу спільну Перемогу. Діти взяли активну участь мистецькому марафоні малюнків, віршів, відео «Все буде Україна!» для гуртківців, здобувачів освіти ліцеїв та гімназій Калинівської громади та усіх діток переселенців, який започаткував Будинок дитячої творчості.

-Сьогодні кожен наближає нашу Перемогу як тільки може. Діти у своїх малюнках, віршах, відеозверненнях демонструють свою любов до України, бажання миру, - каже очільниця Будинку дитячої творчості Олена Мусієнко. – Окрім цього творчі завдання, фізичні та розумові ігри відвертають увагу дітей від тривожних думок та від подій, які відбуваються у державі.

Багато робіт калинівських хлопчиків та дівчаток вже відправили українським військовим, які воюють за Україну. Дитячі малюнки, обереги – це прояв вдячності мужнім захисникам та захисницям.