Як переселенцям отримати медичну допомогу у Калинівській громаді

Дата: 04.04.2022 15:59

Фото без описуПід час воєнного стану медичні заклади надають допомогу всім, хто її потребує і не важливо чи є підписана декларація із сімейним лікарем чи такої немає. Допомогу переселенцям надають у всіх територіальних громадах.

Вони можуть звернутися до найближчого із 58 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, які працюють на території Вінницької області.

У Калинівській громаді переселенці можуть отримати медичну допомогу у сімейного лікаря в амбулаторії, яка знаходиться за місцем їх теперішнього проживання.

На первинній ланці Калинівської громади працюють: 22 лікаря загальної практики сімейної  медицини та два лікаря-педіатра.

Записатися на прийом до лікаря та отримати медичну допомогу можна за телефонами:

• (4333)2-19-69;
  •  0674359303.

Необхідні контакти за якими можна звернутися.

Екстрену медичну допомогу викликайте за таким номером:

• 103.

Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, телефони відділення екстреної медичної допомоги:

• 0432 56-07-80;
  • 073 258 93 51.

Для безпеки, зручності і оперативності надання онкологічної допомоги в Подільському регіональному центрі онкології працює кол-центр:

• (0432)65-52-71;
  • 067-45-52-460 (Київстар);
  • 050-01-05-805 (Vodafone).

У Вінницькому обласному клінічному високоспеціалізованому ендокринологічному центрі можна отримати онлайн-консультації лікарів ендокринологів.

А також отримати тиреоїдні гормони.

Телефон для консультації:

• 097-218-90-35.

Безкоштовну медичну консультацію можна отримати через контакт-центр #МОЗ

• 0-800-60-20-19.