Комунальні підприємства Калинівської громади працюють у посиленому режимі

Дата: 28.02.2022 12:54

Попри військові дії, які тривають в Україні, працівники комунальних підприємств щодня виходять на роботу та забезпечують життєдіяльність громади.

За інформацією директора комунального підприємства «Управляюча компанія «Житловик» Віталія Шатова, двірники, сантехніки, електрики, які мешкають у Калинівці,  вийшли на роботу. Окрім звичних буденних обов’язків вони перевіряють дахи та двори будинків на наявність міток.

-Щиро вдячний усім жителям Калинівщини, які справно виконують свою роботу та забезпечують життєдіяльність громади, допомагають військовим, охороняють наше місто та інші населені пункти, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Ви - справжні патріоти України.