На вулицях Калинівки не виключатимуть освітлення

Дата: 26.02.2022 17:22

За рекомендацією правоохоронних органів на вулицях Калинівки та в окремих населених пунктах Калинівської територіальної громади не вимикатимуть освітлення в нічний час.

Вночі у Калинівці та в усіх населених пунктах громади працюють патрульні групи, яким у сутінках важко обстежувати територію. Багато мешканців Калинівки залишили свої помешкання та виїхали з Калинівки і їх будинки залишилися без нагляду. До того ж у темряві значно важче виявити диверсантів, які можуть діяти на території громади. Адже вже були виявлені мітки на вулицях Калинівки.

Прохання до жителів громади не втрачати пильності. У разі виявлення підозрілих осіб, транспорту, предметів, людей, які проводять проросійську агітацію, займається колабораціонізмом, телефонуйте: 0672552272 (черговий Хмільницького міжрайонного відділу Служби безпеки України у Вінницькій області), 102 (поліція) або ж (4333) 4-04-24 (гаряча лінія міської ради).