«Наша сила у єдності та згуртованості»: Звернення Калинівського міського голови

Дата: 24.02.2022 13:37

Кажуть, що людина пізнається у біді. На жаль, настав той час, коли кожен із нас проходить таке випробовування і я пишаюсь своїми земляками, які сьогодні демонструють свою відданість Україні, підтримують наших військових та вірять у перемогу.

Впродовж усього ранку я перебував у військовій частині А 1119. На жаль, маємо втрати: один військовий загинув на місці, ще один – помер у лікарні. Також маємо 25  поранених різного ступеня важкості, серед них 7 цивільних.

Ворог завдав пошкоджень будівлям військової частини. Однак наші захисники проявляють усю свою мужність та знешкоджують пожежу на складах збереження боєприпасів. На даний час ситуація під контролем.

У Калинівці, Павлівці та Сальнику спільно із правоохоронцями забезпечується патрулювання вулиць.

Дуже вдячний підприємцям, керівникам сільгосппідприємств, жителям громади, які відразу ж відгукнулися на прохання допомогти та надають продукти для військових та евакуйованих.

Окрема подяка усім небайдужим землякам, які прийшли у лікарню та здали кров для поранених. На даний час потреби у крові немає й у медичному закладі немає можливості зберігати запаси крові. У разі потреби ми знову звернемось до вас з проханням здати кров.

Дорогі земляки, дотримуйтеся спокою. Згадайте вибухи на арсеналі, скільки фейкової інформації в ті дні з’явилося у соцмережах та на деяких каналах. Довіряйте лише перевіреним фактам. Одне із завдань ворога посіяти серед нас паніку та зневіру.

Український народ завжди славився своїм патріотизмом. Жодному ворогові не вдалося подолати нас і ми переможемо й путінську чуму.

Перемога за нами. Україна понад усе!

Калинівський міський голова Василь Поліщук

Жителі громади прийшли у лікарню, щоб здати кров для поранених