Які послуги можуть отримати ветерани війни та члени їх родин Калинівської громади

Дата: 20.01.2022 10:38

Фото без описуУ місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.

При Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Також фахівці Центру розробили навчальний тренінг «Толерантне ставлення до ветеранів», метою якого є підвищення обізнаності посадових осіб у питаннях особливостей світосприйняття ветеранів, відпрацювання навичок ефективної комунікації з ветеранами.