Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 станом на 15 грудня

Дата: 15.12.2021 15:03

Фото без опису15 грудня  у Калинівській ЦРЛ на стаціонарному лікуванні перебуває 37 хворих, у 35 з них підтвердили  COVID-19.

28  госпіталізованих потребують кисневої підтримки. 7 хворих перебувають у відділенні інтенсивної терапії.

За минулу добу госпіталізували 7 хворих. 14 грудня не зареєстрували летальних випадків.

На амбулаторному лікуванні перебуває 135 жителів громади.

14 грудня  медпрацівники Центру первинної медико-санітарної допомоги набрали 37  мазків для дослідження, з них 7 позитивних.

У Калинівській громаді вакцинували 30 010 осіб.  15 грудня на пунктах щеплення вакцинували 205 особи.