Учні шкіл Калинівської громади виготовили вітальні листівки для українських захисників

Дата: 13.12.2021 12:13

Учні навчальних закладів Калинівської громади виготовили власноруч вітальні листівки та привітали українських захисників із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. «Дорогий солдате! Вітаю Тебе із прийдешніми новорічними святами. Нехай Тобі завжди усміхається вдача, над головою хай завжди буде мирне небо і бажаю, щоб Ти якнайшвидше побачив своїх рідних», - так зворушливо звернулися до українського солдата школярі в одному з привітань.

Школярі підготували понад триста святкових листівок, які днями передали військовим, які захищають на сході цілісність та незалежність України.

-Листівки для військових вражають своєю щирістю та теплотою. Видно, що діти вклади в них усю свою любов та повагу, - каже начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Школярі Калинівської громади щороку готують вітальні листівки для українських військових, щоб подякувати за їх службу, привітати із прийдешніми святами. Для багатьох військових, які перебувають за тисячі кілометрів від рідної домівки, дитячі листи та вітальні листівки стають оберегами, які вони зберігають впродовж усієї служби.