У Черепашинцях побудували нову дорогу з асфальтним покриттям

Дата: 07.12.2021 08:30

Фото без описуУ Черепашинцях побудували нову дорогу по вулиці Покровській.

За словами виконуючої обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталі Черниш, це найпротяжніша вулиця у селі, яка веде до церкви, сільського кладовища. На вулиці проживає багато школярів, які щодня поспішають до школи.

У 2018 році будівельні бригади поклали новий асфальт на відрізку цієї дороги, протяжністю 600 метрів. Цьогоріч ще 600 метрів нової дороги побудували у Черепашинцях. Окрім цього ще майже 600 метрів дороги побудував керівник місцевого сільгосппідприємства Іван Боримський по вулиці Молодіжній.

-Дуже вдячні міському голові Василю Кіндратовичу Поліщуку, який переймається нашими проблемами, та міській раді, яка виділила кошти на будівництво, - каже Наталя Черниш. - Також від себе та всіх жителів громади дякую Герою України, керівникові СТОВ «Промінь» Івану Арсеньовичу Боримському. Адже усі підготовчі до будівництва роботи, а це дуже великий обсяг робіт, були зроблені за допомогою місцевого сільгосппідприємства, яке надавало техніку та працівників.

Мешканці вулиці Покровської вже випробовують нове асфальтне покриття й тішаться не лише новій дорозі, а й вуличному освітленню, яке облаштували цьогоріч на їхній та сусідній вулиці Шевченка.

Капітальний ремонт дороги по вулиці Покровській виконали дорожні служби, згідно ДСТУ, 2013 року.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису