Привітання Калинівського міського голови із Днем святого Миколая

Дата: 19.12.2021 08:00

Фото без описуШановні жителі Калинівської громади, від щирого серця вітаю всіх з Днем святого Миколая Чудотворця.

Знову до нас прийшло довгоочікуване свято – День святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. Це свято радості, добра. Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас, це свято, на яке ми дуже чекаємо.

То ж прийміть найщиріші вітання зі святом. Нехай святий Миколай за помахом чарівної палички виконає всі ваші бажання.

Бажаю діткам, щоб святий Миколай завжди приносив вам лише гарні подарунки. Нехай ваші маленькі й великі мрії обов’язково збуваються, а цей день стане святом радості, розваг і веселого настрою.

Усім жителям Калинівщини бажаю добробуту, затишку та тепла у ваших родинах, віри у найкраще та наснаги на добрі справи. Зі святом! І нехай у вашому житті завжди буде час для дива!

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук