Привітання Калинівського міського голови із Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:00

Шановні депутати місцевих рад, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Калинівщини.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт територіальної громади.

Нам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів Калинівської громади.

Нехай цей день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту жителів Калинівської громади.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній праці, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук