Представники міської ради привітали із 95-річчям жительку Калинівки Віру Денисівну Левчук

Дата: 19.10.2021 08:00

Фото без опису15 жовтня поважний ювілей – 95-річчя від дня народження святкувала жителька Калинівки Віра Денисівна Левчук.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала Віру Денисівну із ювілеєм, вручила подарунки від міської ради.

У Калинівку у 1950 році Віру Денисівну привело кохання. Під час війни студентка медичного вишу допомагала доглядати поранених, які проходили лікування на Кавказі, там і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком.

Завершити навчання у медінституті не вдалося, молоде подружжя переїхало жити із Кавказу до Калинівки й Віра Денисівна влаштувалася працювати у фінвідділ.

Ювілярка переконана, що своїм довголіттям завдячує батькам, які прожили понад сто років та Богові, у якого вона щиро вірить.

Життя Віри Денисівни підготувало для неї багато важких випробовувань. Нині з рідних у живих залишився єдиний онук. Бабусі допомагає по господарству та у побуті соціальна працівниця. Але життєві випробовування не зламали ювілярку, вона тішиться кожному прожитому дню та вдячна Богу за життя.