ЗВЕРНЕННЯ депутатів Калинівської міської ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України

Дата: 24.09.2021 10:05

Фото без опису

Калинівська міська рада надзвичайно стурбована через зростання цін на природний газ для бюджетних установ (дитячих садочків, шкіл, лікарень тощо).

Тому депутатами  Калинівської міської ради 8 скликання на останній позачерговій сесії було прийнято рішення про направлення звернень до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного врегулювання кризової ситуації, яка склалася у місцевих бюджетах в зв’язку зі зростаючими цінами на природний газ для бюджетних установ.

Ознайомитись з повним текстом звернення можна нижче:

ЗВЕРНЕННЯ