Представники міської ради привітали із 90-річчям жителя Калинівки Сергія Івановича Коломійця

Дата: 13.09.2021 16:49

Фото без опису

Дев’яностолітній ювілей святкував 11 вересня калинівчанин Сергій Іванович Коломієць. Хоча, якби не паспорт, ніхто б і не повірив, що ювіляр святкує своє дев'яностоліття. Активний, життєрадісний, повний енергії Сергій Іванович зустрічав своїх гостей з мандоліною у руках.

Ювіляр має дивний дар – він самотужки освоїв музичні інструменти та без елементарної музичної освіти та нот, може на слух зіграти на гітарі, мандоліні,  будь-яку мелодію. Також музикант-самоучка настроює музичні інструменти.

-Одне жалкую, що я народився не в той час. Тому зміг закінчити лише два класи і на цьому моє навчання закінчилося. А з теперішніми можливостями я міг би займатися музикою, проявити свій талант, - бідкається ювіляр.

Замість нотної грамоти доля змусила Сергія Івановича з самого дитинства важко працювати. Під час війни ходив за конем у полі, потім освоїв трактора. Так і пропрацював усе своє життя у колгоспі.

Має ювіляр двох дітей, двох онуків і правнука. Свою любов до музики передає онучці, для неї дідусь придбав фортепіано.

За дорученням Калинівського міського голови Василя Поліщука очільниця територіального центру Наталя Бачинська привітала ювіляра із днем народження та побажала довгих років життя та міцного здоров'я.