Калинівська міська рада преміюватиме випускників, які склали зовнішнє незалежне оцінювання на 200 балів

Дата: 14.07.2021 15:43

Фото без опису

За пропозицією депутата міської ради Олександра Вдовиченка, депутати міської ради внесли зміни до Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю Калинівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки та прийняли рішення про преміювання випускників, які склали ЗНО на 200 балів.

Відтепер випускники, які набрали максимальну кількість балів, отримуватимуть від міської ради премію у розмірі 5 000 гривень. За це рішення на 9 позачерговій сесії міської ради проголосувало 27 депутатів.

Цьогоріч максимальних двісті балів під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології набрав випускник ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Калинівки Віктор Демко. Він  буде першим, хто отримає премію міської ради.

Фото без опису