Катерина Шишман очолила Сальницький старостинський округ

Дата: 22.06.2021 13:21
Кількість переглядів: 1940

Фото без опису

На 8 черговій сесії 8 скликання Калинівської міської ради депутати ухвалили рішення про призначення виконуючою обов’язки старости Сальницького старостинського округу Катерину Шишман.

-Я живу у Сальнику десять років, переїхала у село після одруження. І хоча все моє дитинство та юність пройшли у Вінниці, сьогодні не уявляю свого життя без Сальника. Наше село гарне, мальовниче, тут є перспектива для молоді, тому я докладатиму усіх зусиль, аби воно було комфортним для життя. Хочу продовжити справу Андрія Вовка та за підтримки міської ради продовжити ремонт доріг, освітлення вулиць, - ділиться планами на майбутнє Катерина Шишман. – Я вже побувала у Черепашинцях, Павлівці, Заливанщині. Переймаю досвід у своїх колег. Я бачу їх роботу і мені хочеться, щоб і Сальник став таким привабливим селом, щоб у ньому з’являлися нові робочі місця, гарні куточки для відпочинку та дозвілля.

Катерина Шишман за освітою менеджер зовнішньої економічної діяльності, закінчила Вінницький національний технічний університет. Одружена. Чоловік Юрій Шишман – підприємцем, депутат Хмільницької районної ради. Виховує трьох дітей – сина Ярослава та двох доньок Аріадну і Злату.

Фото без опису