Що потрібно знати калинівчанам про порядок призначення житлових субсидій

Дата: 14.06.2021 16:00

Фото без опису

Домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020—2021 років, розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період, проводиться без їх звернень.

Крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

• надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі, індивідуальні забудовники, внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з-поміж зареєстрованих, які не проживають за місцем реєстрації.

Документи можна подати у Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) територіальної громади за адресою: м.Калинівка вул. В.Нестерчука 19; в селах: Бережани, Корделівка, Нападівка, Павлівка, Черепашинці, Уладівське, Нова Гребля.

Впродовж трьох робочих днів заповнені документи передаються в управління соціального захисту населення Хмільницької РДА.

Також можна заповнити бланки в електронному вигляді та надіслати їх електронною поштою Soczahist_hmrda@vin.gov.ua.

Для громадян, які мають оновити документи для призначення субсидії, перехідний період триватиме з травня до кінця вересня. Тобто, подавати документи можна протягом п’яти місяців. При цьому, незалежно від строку звернення, субсидія буде призначатися і нараховуватися з травня.

По Калинівській територіальній громаді, на підставі поданих документів, субсидії призначає безпосередньо управління соціального захисту населення Хмільницької районної державної адміністрації. Ця процедура відбуватиметься у 10-денний термін.

Громадяни, які отримували житлову субсидію в безготівковій формі, та в яких є залишки невикористаної субсидії мають звернутися до АТ «Ощадбанк» до 20.12.2021 для отримання вказаних коштів. У разі, якщо громадянин не звернеться, кошти будуть автоматично перераховані до державного бюджету.

З 1 травня 2021 року субсидія надається виключно у грошовій готівковій формі.