Вітання Калинівського міського голови з Днем працівників легкої промисловості

Дата: 13.06.2021 09:00

Фото без опису

Шановні працівники легкої промисловості, прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Легка промисловість, безсумнівно, одна з найближчих до споживача і покупця галузей промисловості. І саме завдяки професіоналізму працівників цієї галузі наше населення має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва.

Сьогодні в непростих умовах розвитку української економіки у вас вистачає витримки вистояти і зберегти свій виробничий потенціал, наші підприємства постійно вдосконалюють технологію виробництва, розширюють асортимент і підвищують конкурентоспроможність своєї продукції.

Прийміть щиру подяку за ваш сумлінний труд, якому ви присвятили своє життя, за ваш вагомий внесок у розвиток Калинівської громади!

Зичу вам відсвяткувати професійне свято з гарним настроєм і переконливою впевненістю у нових трудових здобутках. Низький вам уклін за вашу сумлінну працю, добра, злагоди, добробуту вам і вашим родинам.

З повагою Калинівський міський голова Василь Поліщук