У Калинівці відбулась нарада керівників навчальних та дошкільних закладів освіти

Дата: 21.04.2021 16:20

Фото без опису

21 квітня у залі засідань Калинівської міської ради відбулась нарада керівників закладів середньої та дошкільної освіти, яку провели очільниця Калинівського міського відділу освіти, молоді та спорту Галина Фурман, заступник начальника відділу освіти Леонід Мацера та головний спеціаліст відділу освіти Світлана Блажченко.

Про організацію партнерства підрозділів поліції із закладами освіти розповіла старша інспекторка з ювенальної превенсії Калинівського відділення поліції Людмили Паламарчук, яка поділилась інформацією про можливі випадки правопорушень, які скоюють школярі, та шляхи їх вирішення. А також закликала освітян до співпраці.

Про підсумки інституційного аудиту в загальноосвітній школі І-ІІІ ступнів №1 м.Калинівка розповіла очільниця навчального закладу Світлана Павлуник. Вперше в режимі онлайн відбувся моніторинг якості усіх напрямів діяльності школи Управлінням державної служби якості освіти у Вінницькій області. І хоча остаточні висновки і рекомендації ще готуються, але є певний досвід підготовки та проведення аудиту, яким Світлана Павлуник поділилася зі своїми колегами.

Керівники загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів обговорили ряд питань, які стосуються діяльності закладів освіти та завершення навчального року. Зокрема, йшлося про державну підсумкову атестацію, зовнішнє незалежне оцінювання та інше.

Фото без опису