Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» вийшли на весняну толоку

Дата: 16.04.2021 09:26

Фото без опису

«Почати з себе, щоб берегти місто» - з цими словами фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Калинівської міської ради вийшли на весняну толоку та прибрали територію біля своєї установи.

-Акуратність не вроджена навичка, а набута звичка, — наголошує директорка центру Аліна Мовчан. - Існує думка, що там, де дорослі постійно підтримують чистоту, діти теж долучаються до цього процесу. У разі ж, якщо батьки вимагають порядку в домі, залишаючись байдужими до нього самі, то дитина просто буде наслідувати поведінку батьків, кидаючи сміття просто під ноги, чи залишаючи на узбіччі доріг, не доносячи його до сміттєвих баків. Ми показуємо власним прикладом дітям, що так можна. І після цього наші розповіді про збереження довкілля, матимуть смішний вигляд.

Фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» не залучають дітей до спільного прибирання прилеглої території, але завжди наголошують і привчають учнів, які відвідують заклад, підтримувати порядок. І своїм прикладом показують, що чисто у місті буде тільки тоді, коли кожен мешканець громади дбатиме про чистоту.

Цьогоріч прибирання відбулося в рамках проведення челенджу «Краса міста - обличчя громади», започаткованого Центром культури та дозвілля Калинівської міської ради.

Фото без опису