Інформаційна зустріч «Можливості розвитку територіальних громад»

Дата: 05.03.2021 08:45

Фото без опису

4 березня , в залі засідань Калинівської міської ради відбулася інформаційна зустріч для представників територіальних громад  Хмільницького району з питань комплексного соціально-економічного та інфраструктурного розвитку територіальних громад,  яку представники Вінницької обласної Ради проводили спільно із фондом громади "Подільська громада".

У зустрічі взяли участь голова Калинівської міської ради Василь Поліщук, заступники Вінницького міського голови Анатолій Ткач та Дмитро Чаленко, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, голови громад, їхні заступники, старости та профільні фахівці  Глуховецької, Жданівської, Іванівської , Калинівської, Козятинської, Махнівської, Самгородоцької, Уланівської та Хмільницької територіальних громад.

Про приклади успішних проектів за напрямками Конкурсу, додаткові можливості залучення коштів та співпрацю керівництва територіальних громад із інститутами громадянського суспільства розповіла голова правління фонду громади «Подільська громада» Олена Данілова.

Також, начальниця відділу по зв’язка з ОМС Кристина Коваленко представила покроковий розбір Конкурсної  заявки та типових помилок при написанні проекту.

Представники  міських, сільських,  селищних рад мали можливість задати питання, що цікавлять, та уточнити деталі.

Організатори конкурсу наголосили , що вже 15 березня – остаточне подання заявок на співфінансування ремонту доріг, а 26 березня – завершується приймання проєктів-учасників конкурсу «Комфортні громади».

Фото без описуФото без описуФото без опису