Вінницька область, Хмільницький район

Постанова Калинівської міської територіальної виборчої комісії №50 від 19 листопада 2020 року "Про реєстрацію голови Калинівської територіальної громади"

Дата: 20.11.2020 13:59

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Калинівська міська територіальна виборча комісія

Хмільницького району
Вінницької області

П О С Т А Н О В А

м. Калинівка

16 год. 10 хв.

19 листопада  2020 року                                                           № 50

Про реєстрацію голови Калинівської територіальної громади

Відповідно до статті 283 Виборчого Кодексу  України Калинівська міська територіальна виборча комісія на підставі поданої заяви приймає рішення:

Вирішили (постановили):

1. Зареєструвати Поліщука Василя Кіндратовича головою Калинівської територіальної громади;
  2. Привести до присяги голову Калинівської територіальної громади Поліщука Василя Кіндратовича;
  3. Видати голові Калинівської територіальної громади Поліщуку Василю Кіндратовичу посвідчення голови Калинівської територіальної громади на першій сесії 8-го скликання Калинівської міської ради .
  4. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії.
  5. Цю постанову оприлюднити на офіційному сайті Калинівської міської ради.

Голова Калинівської міської

територіальної виборчої комісії    ___________________     Н. Марценюк