Вінницька область, Калинівський район

Проєкт «Придбання сміттєвоза з боковою загрузкою для покращення матеріально-технічної бази Калинівської міської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 16.10.2020 17:43

Виконавчим комітетом Калинівської міської ради подано на розгляд обласної конкурсної комісії природоохоронного середовища проєкт «Придбання сміттєвоза з боковою загрузкою для покращення матеріально-технічної бази Калинівської міської об’єднаної територіальної громади», який пропонується до співфінансування у 2021 році за рахунок коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та коштів з бюджету Калинівської міської ОТГ.

Оскільки до Калинівської міської ОТГ приєднається ще 21 громада, в якій частково налагоджена система вивезення твердих побутових відходів, то для забезпечення вчасного та якісного надання послуг із вивезення сміття, які надає КП «Житловик» м. Калинівка, виникла необхідність у придбанні додаткового сміттєвозу для збору та перевезення ТПВ. Враховуючи, що сучасні потужні й надійні сміттєвози здатні перевозити набагато більші об’єми ТПВ, придбання даного автомобіля забезпечить своєчасне вивезення сміття у населених пунктах розширеної об’єднаної громади.