Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я" у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії

Дата: 21.09.2020 15:39

Фото без описуФото без описуСпорт і регулярний рух важливі для нашого здоров’я та імунної системи, яка в такі часи має бути особливо напоготові. Адже люди з міцним імунітетом у випадку зараження коронавірусом мають значно вищі шанси на м’яке протікання хвороби Covid-19.

Саме тому у Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії продовжується фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров’я".

Виконуючи різні фізичні вправи на свіжому повітрі, школярі отримали бадьорий настрій та заряд енергії на цілий день.