Марафон «ГОЛУБ МИРУ У ТВОЇЙ РУЦІ» в Будинку дитячої творчості Калинівської міської ОТГ

Дата: 21.09.2020 14:47

З нагоди Міжнародного дня миру, який традиційно відзначається 21 вересня, в КЗ «Будинок  дитячої творчості Калинівської міської ОТГ» відділу освіти Калинівської міської ради пройшли тематичні заходи, зокрема, марафон «ГОЛУБ МИРУ У ТВОЇЙ РУЦІ».

Загальновідомим символом миру є голуб. Саме зображення цього птаха використав Пабло Пікассо для емблеми Всесвітнього конгресу прибічників миру, тому символічно, що саме цей символ миру та духовного розвитку нації  - паперових голубів - власноруч виготовили вихованці гуртків «Флористика і живопис» (керівник В. Сапунова) та «Казковий світ»  (керівник О. Рудик).