Вінницька область, Калинівський район

Бережись ентеровірусних інфекцій!

Дата: 31.07.2020 11:06

До уваги мешканців Калинівської міської об'єднаної територіальної громади пам'ятка "Бережись ентеровірусних інфекцій!"

Ентеровірусні інфекції належать до кишкової групи інфекцій. Віруси залишаються стійкими в навколишньому середовищі: каналізаційних водах, фекаліях вони зберігають свою життєдіяльність при температурі +4 С протягом кількох місяців, при температурі +50- 55 С – 30 хвилин. Кип’ятіння знешкоджує віруси за декілька секунд. Лише людина хворіє на ентеровірусні інфекції. Переважна кількість з тих, хто хворіє, - діти та особи молодого віку. Найчастіше зараження відбувається при вживанні людиною в їжу забруднених вірусами овочів, фруктів та питної води.Захворювання відбуваються переважно влітку та восени.