Вінницька область, Калинівський район

Вітання військовослужбовців військової частини А1119 із Днем Конституції України

Дата: 26.06.2020 18:44

Сьогодні військовослужбовці військової частини А1119 приймали вітання від Калинівської міської ради із прийдешнім державним святом – Днем Конституції України .

За дорученням міського голови Анатолія Шамалюка Почесними грамотами Калинівської міської ради та грошовими винагородами за зразкову службу та з нагоди Дня Конституції України було відзначено 11 військовослужбовців 48-го арсеналу.

Дякуємо вам за повсякденну самовіддану працю, високий професіоналізм у протидії загрозам та викликам національній безпеці, сумлінне виконання службового обов’язку.

Міцного вам здоров’я, мужності та витримки! За нами – правда, і ми переможемо, бо нікому не під силу побороти волю українського народу. Слава Україні!