Увага, неможливе споживання води!

Дата: 17.03.2020 14:29

Фото без описуВідокремлений структурний підрозділ Калинівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що 12.03.2020 року були відібрані проби води із громадських криниць м. Калинівка на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники.

В результаті досліджень встановлено, що проби води не відповідають вимогам ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" по мікробіологічним показникам та по санітарно-хімічних показниках - перевищення норми по вмісту нітратів в громадських  криницях:

-  вул. Маяковського, 2  - перевищення вмісту нітратів  в 2.9 рази, виділені загальні колі форми КУО в 100см 3;

-  вул. Маяковського, 4 - перевищення вмісту нітратів в 1.5 рази, виділені загальні колі форми КУО в 100 см3;

- вул. Маяковського, 5 - перевищення вмісту нітратів в 1.6 рази, виділені загальні колі форми КУО в 100 см 3 та E.coli в 100 см 3;

- вул. Маяковського, 7 - перевищення вмісту нітратів в 1,2 рази, виділені загальні колі форми КУО в 100 см 3;

- вул. Івана Франка, 36 - перевищення вмісту нітратів в 3,4 рази.