З Новим 2020 роком!!!

Дата: 31.12.2019 15:02

Фото без описуШановні мешканці Калинівської міської об'єднаної територіальної громади!

Настають довгоочікувані новорічні свята, які дарують кожному з нас зимову казку, віру в здійснення найзаповітніших мрій, сподівання на краще, вселяють почуття надії і любові. Рік, що минає, був непростим, але щедрим на добрі справи, успіхи та перемоги. Попереду в нас ще більше завдань, викликів та випробувань, які ми, об’єднавшись, гідно здолаємо, адже любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим та комфортнішим, будуть і надалі головним пріоритетом у нашій діяльності.

Дякуємо всім, хто своєю працею, наполегливістю та невтомністю, щоденно змінював, оновлював, покращував Калинівську міську ОТГ та забезпечував життєдіяльність всіх її населених пунктів.

Низький уклін та безмежна вдячність захисникам України, завдяки яким ми маємо можливість працювати та втілювати в життя наші плани.

Нехай 2020 рік виправдає всі надії та прагнення, принесе добробут і достаток вашим сім’ям. Нехай в оселях запанують мир та злагода, все задумане обов’язково здійсниться, а найрідніші люди завжди будуть поруч! Міцного вам здоров’я, щастя, добра, любові та радості!

Щасливого Нового 2020 року!!!

З повагою, міський голова Анатолій Шамалюк, депутатський корпус, виконавчий комітет Калинівської міської ради.