Телефони для людей з вадами зору в Міжнародний день сліпих

Дата: 14.11.2019 16:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗа рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно 13 листопада відзначається Міжнародний день сліпих. Головна мета цієї дати – привернути увагу людей до тих, хто назавжди втратив зір, і опинився у важкій життєвій ситуації. Сьогодні в залі засідань міської ради зібрались громадяни із вадами зору, які є мешканцями нашої громади та членами Калинівської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих. В ході теплого та дружнього спілкування міський голова Анатолій Шамалюк поділився здобутками та досягненнями нашої громади, а також планами щодо її подальшого розвитку. Від імені Калинівської міської ОТГ висловив слова вдячності всім, хто має вади зору і не зважаючи на великі труднощі, продовжує йти до поставлених цілей, та є справжнім прикладом для інших. Обговоривши питання, які сьогодні турбують незрячих людей, їх соціальні та фінансові проблеми, очільник громади запевнив у всебічній підтримці таких громадян міською радою та депутатським корпусом. 24 мешканцям громади із вадами зору було придбано за кошти місцевого бюджету мобільні кнопкові телефони. В минулому році для громадян цієї категорії також було придбано тонометри автоматичні та радіоприймачі.