Вінницька область, Калинівський район

Музичний фестиваль «Pokrova Fest»

Дата: 15.10.2019 10:03

13 жовтня, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня створення Української повстанської армії, у м. Калинівка відбувся музичний фестиваль «Pokrova Fest».

В рамках заходу для мешканців та гостей міста протягом дня діяли різноманітні локації. На сцені, встановленій на центральній площі міста, з 14.00 год. виступали талановита молодь Калинівщини, гурт військово-патріотичної пісні «Аскєр» м. Вінниця, дует «Кохана, коханий», рок-гурти: «Let’s Play», «The Hypnotunez», «Decorum» та «Медовий полин».

Гості фестивалю мали можливість познайомитись та сфотографуватись з великою тусовкою байкерів, що завітали до нас з усієї області, а також з м.Бердичева. Особливо вразив всіх присутніх 8-річний байкер – калинівчанин, який приїхав на свято на своєму маленькому байку.

Масу позитивних емоцій викликав показовий виступ кінолога зі службовою собакою із військової частини 3028 Національної Гвардії України, які продемонстрували усім, як саме в парі працюють службовий собака та людина.

Протягом всього святкового дня на головній площі міста проводилася виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва, до участі в якій були залучені як містяни, так і гості міста.

Малеча могла поласувати попкорном та солодощами, а також розважитись на чисельних батутах та атракціонах.

Програма фестивалю була доволі насиченою: показові виступи з бойових мистецтв, конкурси, вітання та солодкі подарунки, і на завершення - святкова дискотека.