Вінницька область, Калинівський район

Увага! Небезпечні підозрілі предмети!

Дата: 01.07.2019 14:27

?????????»?????° ?????? ???°?»???????????????° ???????????° ???°???°.Враховуючи складну соціально-політичну ситуацію в країні, Управління СБУ у Вінницькій області, за активного сприяння громадськості, продовжує проводити масштабну роботу, спрямовану на попередження вчинення терористичних та диверсійних актів на території регіону.
Враховуючи викладене, просимо Вас негайно повідомляти про:
-підозрілих осіб, які за окремими ознаками можуть бути причетними до екстремістських організацій, що діють на шкоду Україні (осіб зі спортивною статурою та військовою виправкою, які поводяться підозріло чи агресивно, мають при собі спецзасоби або зброю, слабко орієнтуються у населеному пункті, проявляють невпевненість під час підрахунку готівки в українській валюті, використовують картки іноземних банків, висловлюють антиукраїнські наміри тощо);
-осіб, які перебувають поблизу газорозподільних пунктів, трансформаторних підстанцій, високовольтних ліній, інших об’єктів газотранспортної системи, електроенергетики, теплоенергетики, потенційно небезпечних об’єктів (автозаправок, нафтобаз, підприємств), проявляють невиправдану зацікавленість до цих об ’єктів.
У випадку виявлення предметів, які можуть виявитися вибуховими пристроями (підозрілих предметів, зовні схожих на вибухові пристрої або зброю; сумок, пакетів, коробок, речей, залишених без нагляду) необхідно не чіпати, не пересувати і не розкривати виявлений предмет, зробити все можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки та повідомити правоохоронні органи.
При виявленні вказаних підозрілих предметів, осіб, а також фактів або передумов до надзвичайних ситуацій, дій терористичного та диверсійного характеру, необхідно негайно повідомляти чергового Управління СБУ у Вінницькій області - тел. (0432) 53-13-09, 067-433-39-55 або Козятинського МРВ УСБУ у Вінницькій області - (04342) 2-00-80, 067-255-22-72

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)