Вінницька область, Калинівський район

Світлу пам’ять полеглих у роки війни вшанували біля пам’ятника загиблим воїнам

Дата: 10.05.2019 10:07

Уже багато років відділяє нас той страшний день початку війни, з яким до кожної оселі, до кожної української родини надійшли зневіряння, холод і голод, кровопролиття...

Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події.

9 травня у м. Калинівка біля пам’ятника загиблим воїнам зібралися  учасники бойових дій тих часі, калинівчани, делегації від трудових колективів організацій, закладів та установ міста, щоб взяти участь у мітингу-реквіємі присвяченому до Дня Перемоги, вшанувати пам'ять загиблих у війні та привітати ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше.

З теплими словами вітань з Днем Перемоги та щирими побажаннями миру і добробуту, зі словами вдячності за військовий і трудовий подвиг у роки війни та повоєнної відбудови до ветеранів та земляків звернулися міський голова Анатолій Шамалюк, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, голова районної ради Василь Поліщук, дружина народного депутата України Петра Юрчишена – Любов Юрчишена, голова Калинівської районної ради ветеранів Василь Захарчук.

Світлу пам’ять полеглих у роки війни вшанували хвилиною мовчання і покладанням квітів до підніжжя пам’ятника. Присутні на мітингу учасники Другої світової війни в знак глибокої поваги за їх подвиг отримали квіти від вдячних нащадків.